O nas

Witamy Państwa na naszej stronie WWW. Jesteśmy firmą zajmującą się głównie systemami wspomagającymi zarządzanie drogami. Pierwsze wersje programów powstały w 1990 roku, jeszcze w systemie MS-DOS. Nowe wersje pracują w systemie MS Windows. Rekomendowaną przez nas wersją jest Windows XP Professional, niemniej jednak nasze programy działają także pod systemami z rodziny Windows Vista oraz Windows 7 (Home Premium, Bussines, Ultimate).
Ciągła współpraca z Zarządami Dróg pozwala nam na doskonalenie naszych produktów. Dowodem na to może być fakt, że nasze oprogramowanie jest używane na różnych szczeblach administracji drogowej (więcej na ten temat przy opisach poszczególnych systemów).

Należy jeszcze dodać, że nasze systemy są zgodne z aktualnie obowiązującymi rozporządzeniami.

W naszym oprogramowaniu staramy się wdrażać nowoczesne technologie informatyczne. Wybieramy rozwiązania nie wymagające kosztownych inwestycji ze strony użytkownika. Pracujemy m.in. nad wdrożeniem technologii GIS do programów graficznych (np. mapy numeryczne, TBD, działki drogowe) oraz nad zastosowaniem systemu klient–serwer Interbase/FireBird w EWIDR i RUZP. Te rozwiązania nie będą wymagały zakupów dodatkowych narzędzi poza naszymi programami.

ZAPRASZAMY do zapoznania się ze szczegółowymi opisami naszych programów. W tym celu wystarczy użyć odnośników w lewej częsci ekranu.

W dziale AKTUALIZACJE znajdą Państwo najnowsze uaktualnienia naszych programów.